10X15 FOTOĞRAF BASKI SADECE 3 ₺BaskıYapıyoruz.com'da Muhteşem Fotoğraf Baskı Fırsatları! 📸

Unutulmaz anılarınızı en kaliteli şekilde ölümsüzleştirin! BaskıYapıyoruz.com'da 10x15 cm fotoğraf baskısı sadece 3 TL! Fujifilm kalitesi ve 300 yıl solmazlık garantisi ile harika anılarınızı yanınızda taşıyın.

Kampanyamızın Avantajları 🌟

Fujifilm ve Orijinal Fotoğraf Baskı Kalitesi 💎

Tüm baskılarımız, orijinal Fujifilm fotoğraf kağıtları ve son teknoloji baskı teknikleri kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede, fotoğraflarınız kusursuz netlikte ve canlı renklerde basılır.

En Uygun Fiyatlar 💰

Türkiye'nin en uygun fotoğraf baskısı fiyatlarından biri ile 10x15 cm fotoğraflarınızı sadece 3 TL'ye bastırın. Kampanyamız, yüksek kaliteli baskıyı en uygun fiyata sunar.

Amatör Cihazlar Değil, Profesyonel Baskı 🔬

Benzer kampanyaların aksine, amatör cihazlarla renkli veya termal baskılar yapmıyoruz. Klasik yöntemlerle, banyolu sistemde Minilab cihazlarımızda baskı yapıyoruz. Bu sayede, fotoğraflarınızda solma, silinme veya mürekkep akması gibi sorunlar yaşamazsınız.

Neden BaskıYapıyoruz.com?

  • Türkiye'nin En Büyük Online Fotoğraf Baskı Merkezi: Uzman personelimiz ve profesyonel ekibimizle mükemmel işler çıkarıyoruz.
  • En Geniş Makine ve Ekipman Parkı: Yüksek kapasitede ve hızda baskılar yapabiliyoruz.
  • Geniş Müşteri Yelpazesi: Yalnızca son kullanıcılar değil, ülke genelinde yüzlerce profesyonel ve kurumsal fotoğrafçı müşterilerimize hizmet veriyoruz.
  • Kolay Sipariş ve Hızlı Teslimat: Kullanıcı dostu web sitemiz üzerinden kolayca sipariş verebilir, fotoğraflarınızı yükleyebilir ve siparişinizi en kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Fotoğraf Baskısı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat Süresi Nedir?

Siparişiniz, fotoğraflarınızı yükledikten sonra en geç 1-3 iş günü içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. Ortalama kargo teslimat süresi 1-3 iş günüdür.

Siparişimi Takip Edebilir Miyim?

Evet, siparişinizi "Hesabım" bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişinizin durumu, kargo takip numarası ve diğer bilgiler bu bölümde yer almaktadır.

Fotoğraflarımın Kalitesi Nasıl Olacak?

Tüm fotoğraflar, orijinal Fujifilm fotoğraf kağıtları ve son teknoloji baskı teknikleri kullanılarak basılmaktadır. Ayrıca, fotoğraflarınızın 300 yıla kadar solmadan kalıcı olmasını garanti ediyoruz.

7/24 Müşteri Desteği 📞

Herhangi bir sorunuz veya ihtiyacınız olursa, BaskıYapıyoruz.com'un 7/24 müşteri desteği her zaman yanınızdadır. Siparişinizle veya fotoğraflarınızla ilgili herhangi bir sorunuz olursa buradaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Kampanyalı Fotoğraf Baskı Siparişi Nasıl Verilir? 📝

  1. Kullanıcı Girişi: Web sitemize giriş yapın veya yeni bir hesap oluşturun.
  2. Fotoğraf Paketini Seçin: Dilediğiniz baskı paketini seçin ve aynı sayıda fotoğraf yükleyin.
  3. Kargo ve Ödeme: Kargo ve ödeme bilgilerinizi girerek siparişi tamamlayın.

BaskıYapıyoruz.com: Kaliteli Baskı, Mükemmel Hizmet

BaskıYapıyoruz.com olarak Fujifilm bayisiyiz ve tüm fotoğraf baskı sistemi cihaz ve sarf malzemelerimizde Fujifilm kullanıyoruz. Mürekkepli sistemlerde veya renkli fotoğraf kağıdı benzeri ürünlere baskı yapmıyoruz. Klasik yöntem banyolu sistemde Minilab cihazlarımızda baskı yapıyoruz. Bu baskılarda solma, silinme veya mürekkep akması gibi sorunlar asla yaşanmaz. Uygun koşullarda saklanan fotoğraflarınız ortalama 300 yıl ömre sahiptir.

BaskıYapıyoruz.com, yüksek kaliteli fotoğraf baskısı ve mükemmel müşteri hizmetleriyle Türkiye'nin lider online fotoğraf baskı merkezi olarak hizmetinizde. Fotoğraf baskısı ve daha fazlası için bizi tercih edin, anılarınızı en kaliteli şekilde ölümsüzleştirin.

 

Profesyonel Fotoğraf Baskı kimyasal banyolu sistemler,yani orjinal fotoğraf kağıtları ve Minilab denilen profesyonel fotoğraf baskı cihazları ile yapılan uzun ömürlü, solup sararmayan doğal ve geniş renk skalasına sahip baskılardır.

Dünyada kabul görmüş en kaliteli fotoğraf baskı şekli banyolu sistemlerle yapılan fotoğraf baskılarıdır. Banyolu sistem fotoğraf baskısı en geniş renk aralığına sahip profesyonel fotoğraf baskı cihazlarında yapılan baskı tekniğidir. Fotoğraflar bizden sonraki kuşaklara bırakileceğimiz anılar ve belgeler bütünüdür.

Orjinal Fotoğraf Baskılarına fujifilm tarafından uygun koşullarda saklanması halinde ortalama 300 yıl solmazlık garantisi verilmektedir.

BaskıYapıyoruz olarak Fotoğraf Baskılarında mürekkepli yazıcılar kullanmıyoruz bu sepeble gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

 
 
Bayi Siparişi