1. Ekle
  1. Dosyaları yükleyin ve siparişin açıklamasını girin
0 850 522 27 17   E-Posta

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİBASKI YAPIYORUZ.COM müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıylabazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb..) sizlerden talep etmektedir.

  1. BASKI YAPIYORUZ sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece BASKI YAPIYORUZ bünyesinde kullanılmaktadır.
  2. BASKI YAPIYORUZ, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
  3. BASKI YAPIYORUZ.COM e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, BASKI YAPIYORUZ.COM müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla BASKI YAPIYORUZ iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde BASKI YAPIYORUZ.COM veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin BASKI YAPIYORUZ.COM arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Tüm bu ve/veya farklı konularda sorularınız için konu başlığına BİLGİ yazıp (E-mail) baskiyapiyoruz@gmail.com adresimize yollamanız yeterlidir.

Kredi Kartı | Havale & Eft veya Kapıda Ödeme imkanı

Türkiye'nin her yerine kargo ile teslim

Tüm ürünlerde mükemmel kalite garantisi

Herhangi bir zamanda sipariş verebilirsiniz

google-site-verification=wHF3R1dhADhB56pO8ja8pRQ3SfWfeR6SRcTXsq8lg9Y
Bayi Siparişi