KREDİ KARTI İLE ÖDEME

KREDİ KARTI İLE ÖDEMEBASKIYAPIYORUZ.COM sipariş sisteminde tüm ödemelerinizi online internet üzerinden güvenli olarak kredi kartınızla yapabilirsiniz.

BASKIYAPIYORUZ.COM ödeme sisteminde sizden hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz istenmemekte ve saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri İyzico Güvenli Ödeme Sayfasından yapılmakta ve ödeme işlemi İyzico güvencesinde yapılmaktadır.

BASKIYAPIYORUZ.COM web sitesinde sizin sadece üyelik ve sipariş bilgileriniz tutulmaktadır. Kredi kartı ile bilgileriniz HİÇ BİR şekilde BASKIYAPIYORUZ.COM tarafında alınmamakta ve saklanmamaktadır.

Güvenli ödeme sayfası bütün güvenlik tedbirleri İyzico tarafından alınmış ve İyzico'ya ait bir sayfadır. Buradan kredi kartı bilgilerinizi girip gönder butonuna basmalısınız.

Bize sadece ödeme onayı bildirilir. Dolayısıyla aradaki iletişimden kaynaklanan güvenlik riskleri ortadan kalktığı için son derece güvenli bir ödeme sistemidir.

Gönder butonuna tıkladıktan sonra ödeme onayı almalısınız.

Eğer ödeme onayı almadıysanız kredi kartı bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz veya bankanızla temasa geçiniz.

Ödeme onayı almamış siparişler işleme konmayacaktır.

Ödemenizin onayı tarafımızca kontrol edildikten sonra siparişiniz hazırlanıp hemen kargoya verilecektir.

HAVALE ve EFT İLE ÖDEME

Hafta sonu ve resmi tatillerde yapılan Havale/EFT 'ler takip eden ilk iş gününden itibaren onaylanarak siparişiniz işleme alınacaktır.

Havale/EFT ile ödeme yaparken, açıklama alanına, sipariş numarasını ve sipariş verenin ad soyad bilgilerinin yazılması gerekmektedir.

Havale yöntemiyle ödeme yaparak siparişinizi verdiğinizde, önce sipariş talebinizin bize ulaştığına dair bir e-posta, ödemeniz bize ulaştığında ise ödemenizi aldığımız ve siparişiniz işleme konulduğuna dair bir e-posta tarafınıza yollanacaktır.

Siparişleriniz, ödemeniz bize ulaştığında işleme konulacaktır. EFT ile ödemesi yapılan siparişlerinizde teslimat süresinde 1 günlük gecikme yaşanabilir.

BANKA HESAP BİLGİLERİ

TC.İŞBANKASI

  • Banka Adı: TC.İŞBANKASI
  • Şube: DİKMEN (4248)
  • Hesap No: 0605095
  • Hesap Adı: İF DİGİTAL FOTOĞRAFÇILIK LTD.ŞTİ.
  • İBAN: TR71 0006 4000 0014 2480 6050 95

GARANTİ BBVA

  • Banka Adı: GARANTİ BBVA
  • Şube: DİKMEN
  • Hesap No: 6299414
  • Hesap Adı: İF DİGİTAL FOTOĞRAFÇILIK LTD.ŞTİ.
  • İBAN: TR32 0006 2000 5060 0006 2994 14

ÜRÜN GÜNCELLEMELERİ

Vermiş olduğunuz siparişlerde BASKIYAPIYORUZ.COM değişiklik, düzenleme ve güncelleme hakkını saklı tutmaktadır. Bu güncellemelerden ekstra ücret talep edilemeyeceği gibi herhangi bir indirim de söz konusu olmamaktadır. Tarihi geçmiş ( sevgililer günü ürünleri, yılbaşı ürünleri, anneler-babalar günü ürünleri, takvimler, fotokitaplar vb.) ürünlerin güncellemesi aylık olarak BASKIYAPIYORUZ.COM 'un kontrolünde yapılmaktadır.

TESLİMAT

BASKIYAPIYORUZ.COM ’ dan haftanın 7 günü 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Ancak çalışma saatlerimiz Pazartesi - Cuma Günleri Saat : 09:00 - 18:00 | Cumartesi 09:00 - 13:00’dür. Tüm siparişler bu zaman dilimlerinde işleme alınır ve hazırlanır.

Fotoğraf Baskıları, Kare Kartlar, Takvimler , Magnetler ve Magaza bölümünde satışı yapılan tüm ürünler Mesai günlerinde saat 13:00 ' e kadar 4 Saatlik olarak sipariş verilmeleri halinde aynı gün kargoya verilir.

Türkiye’nin her bölgesine Kargo gönderimi yapılmaktadır.

Tüm gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır.

Kargo Ücreti 75 TL ‘dir.

750 TL üzeri alışverişlerinizde Kargo Ücretsizdir

Teslimat süreleri bölgelere göre değişiklik gösterebilmekle birlikte ortalama kargo teslimat süreleri 1-3 iş günüdür.

Cumartesi, Pazar ve Resmi Tatil günlerinde herhangi bir saatte verilen tüm siparişler, takip eden ilk mesai gününden itibaren sipariş sırasına göre işleme alınır ve kargoya verilir.

 

Bayi Siparişi